Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach

Mościszki 37C
64-010 Krzywiń
woj. wielkopolskie

tel.: (65) 517-73-10
tel.: (65) 517-73-11
fax.: (65) 517-73-12

www.dpsmosciszki.pl

Telefon do budynku mieszkalnego (kontakt z mieszkańcami – dyżurka) w. 22

sekretariat: Małgorzata Mielcarek

w. 21
mielcarek@dpsmosciszki.pl

dyrektor: Ryszard Spychalski
w. 21spychalski@dpsmosciszki.pl
główna księgowa: Izabela Konieczna
w. 26

konieczna@dpsmosciszki.pl

księgowość: Dominika Marszewska
w. 52

marszewska@dpsmosciszki.pl

zamówienia publiczne: Rafał Nowaczyk
w. 53

nowaczyk@dpsmosciszki.pl

pracownik socjalny: Mirosława Dymarska
w. 55

dymarska@dpsmosciszki.pl

kadry: Rafał Nowaczyk
w. 53

nowaczyk@dpsmosciszki.pl

terapia:

magazynier:

koordynator d. medycznego

terapia@dpsmosciszki.pl

Iwona Leszczyńska w. 45
Jadwiga Majchrzak w. 30

Mościszki to wieś sołecka położona 7 km na pn.zach. od Lubinia /k. Kościana, mieści się nad jeziorem Cichowo.

Oddalenie od środków komunikacji PKS : 3 km od Bieżynia, 7 km od Lubinia ( przy trasie Kościan – Gostyń )
Dojazd PKS : Krzywiń – Mościszki godz. 16.25 ( roboczy dzień )
Odjazd PKS: Mościszki – Kościan godz. 16.55 ( roboczy dzień )

aktualny rozkład można sprawdzić na:
https://www.e-podroznik.pl/

NIP: 698-13-95-431

Regon: 410334577

Bank: Bank Spółdzielczy w Kościanie / Oddział Krzywiń

Konto: 61 8666 0004 0300 3069 2000 0005 (r-ek. dochodów budżetowych)

Konto: 45 8666 0004 0300 3069 2000 0002 (r-ek. bieżący jednostki)